Nederlands Pools

Opieka

W holenderskich szpitalach istnieje wiele wolnych miejsc pracy, na które wśród holenderskich pracowników nie można znaleźć wystarczającej ilości personelu.

Są braki w wysoko wyspecjalizowanych pielęgniarkach anestezjologicznych oraz w innych medycznych specjalizacjach  takich jak: personel znieczulenia , asystentów przy operacjach, pielęgniarkach intensywnej opieki oraz pracownikach laboratoryjnych.

Szpitale uniwersyteckie oraz akademie medyczne z południowej części Holandii zgłosiły się do nas z zapytaniem o możliwość znalezienia brakującego personelu medycznego w Polsce.

Kim jesteśmy?
Holenderska firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy,specjalizująca się w międzynarodowej rekrutacji pracowników.

Na zlecenie holenderskich szpitali jesteśmy w trakcie poszukiwania wyspecjalizowanych pielęgniarek anestezjologicznych w Polsce.

Co zrobimy dla ciebie?
Jeśli jesteś zainteresowana pracą w szpitalu holenderskim , zgłosimy się do ciebie aby wyjaśnić wszystkie możliwości z tym związane.

Po przyjeździe do Holandii podpiszesz 4 letni kontrakt , po upływie kontraktu masz możliwość powrotu do kraju lub przedłużenia umowy. Na początek zobaczymy jakie dodatkowe wykształcenie potrzebujesz aby spełniało ono holenderskie normy. Uzupełniające wykształcenie będzie przeprowadzane wraz ze szpitalami w których będziesz pracować i powinno zakończyć się w pierwszym roku pracy. Zadbamy także o to aby każda osoba miała możliwość nauki języka holenderskiego.

Po roku nauki uzupełniającej będziesz mógł samodzielnie pracować na bloku operacyjnym pod nadzorem anestezjologa.

Na miejscu zadbamy także o wszystkie warunki socjalne, oferujemy także pomoc w relokacji rodziny oraz pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy partnerowi.

Kto może przyjechać do pracy w Holandii.
Jeśli pracujesz jako pracownik anestezjologiczny , możesz rozpocząć prace w Holandii. Na początek jednak musielibyśmy wiedzieć jakie masz wykształcenie,specjalność,kwalifikacje oraz jakie posiadasz dyplomy.

Musisz być przygotowany na zrobienie uzupełniającego wykształcenia aby uzyskać autoryzacje kwalifikacji ,które odpowiadałyby holenderskim normom.

Na początek wystarczy język angielski lub niemiecki. Po przyjeździe każdy pracownik będzie pobierał lekcje holenderskiego.

Co muszę zrobić?
Wystarczy przesłać swoje CV a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

Kontakt:
info@verbeekuitzendbureau.com


Medical Power

p/a Verbeek Uitzendbureau BV
Lingsendijk 15
5941 NK Velden
Holandia
Referenties
Uw arbeid, onze kracht!
Verbeek Uitzendbureau | Lingsendijk 15 | 5941 NK Velden | T (077) 472 9125 | F (077) 472 3665